EKONOMACI ISPUSTIO „MEČ LOPTU“

Društvo Grad Sport

U drugom meču finalne serije plej-ofa Prve futsal lige Srbije, fudbaleri Ekonomca poraženi su na gostovanju Novom Pazaru, rezultatom 5:3, pa će tako o šampionu Srbije odlučiti „majstorica“, koja je na programu u sredu u Kragujevcu.

Pred 700 gledalaca u dvorani „Pendik“, Kragujevčani su pogocima Igora i Milosavljevića, u 10. i 11. minutu, stekli dva gola prednosti, ali su domaći do odlaska na odmor izjednačili, preko Sadovića u 18. i Aleksića u 20. minutu.

Igor je u 27. minutu doneo novo vođstvo „studentima“, ali je u 33. izjednačio milan Mutavdžić, pogotkom iz kaznenog udarca sa šest metara – 3:3.

Kako je ovaj rezultat ostao na snazi do kraja regularnog dela, pristupilo se produžecima, u kojima su Pazarci poveli preko Redžovića u 46. minutu, a pobedu overili dva minuta kasnije, drugim golom Aleksića.

Rezultat u finalnoj seriji tako je sada 1:1, a do titule će doći ekipa koja ostvari dve pobede.