GLAS ŠUMADIJE VAS VODI NA ARSENAL FEST

Kultura

Glas Šumadije u saradnji sa koncertnom agencijom Long play vas vodi na Arsenal fest.

Delimo 1 x 2 kompleta ulaznica (sva četiri dana festivala).

Potrebno je da, ukoliko niste, lajkujete FB stranicu Glas Šumadije, lajkujete objavu za nagradnu igru na FB stranici i tagujete u komentaru osobu koju biste vodili na Arsenal  fest.

Nagradna igra traje do 18. juna do 16h, kada ćemo proglasiti dobitnika dva kompleta ulaznica.

Dobitnika biramo preko commentpicker.com

19.06.2019.

MAIN STAGE

21:00-21:45 DEAD JOKER

22:00-23:00 PERO DEFFORMERO

23:30-01:00 TESTAMENT

GARDEN STAGE

20:00-20:20 MUD FACTORY

20:30-21:00 MAJDAN

21:15-22:00 URBAN INSTINKT

22:15-23:45 ATOMSKO SKLONIŠTE

00:00-00:30 LEM JEM

00:45-01:15 ODGOVOR

01:30-02:00 VESELA MAŠINA

02:15-03:00 ALITOR

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00-22:00 TZANEMA B2B BO-YAN

22:00-23:00 SHOOMADISCO B2B SREĆKO DIVIĆ

23:00-00:30 MARCO WHITE B2B DGNRK

00:30-02:00 MARK ANDERSSON B2B GORANCHE

20.06.2019.

MAIN STAGE

21:30-23:00 VLATKO STEFANOVSKI TRIO

23:30-01:00 LITTLE STEVEN AND THE DISCIPLES OF SOUL

01:30-03:00 DARKO RUNDEK & EKIPA

GARDEN STAGE

20:00-20:20 THERE.

20:30-21:00 SCORDISCI

21:15-21:45 NIKOM NIŠTA

22:00-22:45 TURISTI

23:00-00:30 RITAM NEREDA

00:45-01:45 MILE KEKIN

02:00-02:45 M.O.R.T.

03:00-04:00 DEJAN CUKIĆ & SPORI RITAM BEND

EXPLOSIVE DJ STAGE

22:00-00:00 MANCHA B2B MARK PANIC

00:00-02:00 CLARKENT / JUST 2

02:00-04:00 MIHAI POL

21.06.2019.

MAIN STAGE

21:30-23:00 EYESBURN

23:30-01:00 DR NELE KARAJLIĆ

01:30-03:00 HLADNO PIVO

GARDEN STAGE

20:00-20:20 FLUID UNDERGROUND

20:30-21:00 STONE SLIPPER

21:15-21:45 BRAT

22:00-22:45 AUTOPARK

23:00-00:00 ĐORĐE MILJENOVIĆ

00:15-01:30 RED FANG

01:45-02:45 ARTAN LILI

03:00-04:00 SAMOSTALNI REFERENTI

EXPLOSIVE DJ STAGE

22:00-23:00 PETROVITZ YU B2B SALE JANKOVIĆ

23:00-00:30 ASAS

00:30-02:30 BOg

02:30-04:00 SPACE MOTION

22.06.2019.

MAIN STAGE

21:30-23:00 PARTIBREJKERS

23:30-01:00 KURT VILE AND THE VIOLATORS

01:30-03:00 GOBLINI

GARDEN STAGE

20:00-20:20 BOHEMIJA

20:30-21:00 Pobednik Bunt festivala

21:00-21:30 DRAM

21:45-22:15 BUČ KESIDI

22:30-23:45 VOJKO V

00:00-01:30 ATHEIST RAP

01:45-02:15 VIZELJ

02:30-04:00 MARKO LOUIS

EXPLOSIVE DJ STAGE

22:00-00:00 MARKWOOD B2B HUNCKIE

00:00-01:00 SPEEDY

01:00-03:00 SINIŠA TAMAMOVIĆ

03:00-05:00 PETAR DUNDOV

Tagged

2 komentara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *