Partizan nakon preokreta savladao Radnički

Društvo Sport

Košarkaši Partizana odigrali su humanitarnu utakmicu protiv Radničkog iz Kragujevca i u hali „Jezero“ pobedili rezultatom 79:65 (9:10, 11:23, 34:15, 25:17).

U sklopu pripremnog perioda za sezonu 2021/22, Partizan odigrao je meč humanitarnog karaktera za pomoć izdavačkom poduhvatu „Svetinje u Vasojevića“, gde je domaćin bio Radnički.

Pred mnogobrojnom publikom u hali „Jezero“, tim iz Kragujevca ostvario je prednost na samom početku meča i održavao je tokom prve dve četvrtine, pa je rezultat na poluvremenu bio 33:20 za Radnički.

Radnički: Dumić 16, Dautović, Veljović, Đerasimović 2, Nedeljković 3, Mitrović 3, Ilić 8, Stanković 4, Raičević, Sretenović, Katić 12, Stanković L. 6, Tomašević 6, Glišović 5.

Partizan: Zagorac 7, Avramović 16, Koprivica, Dangubić 15, Stepanović 4, Smailagić 2, Miletić 2, Mur 8, Glas 11, Trifunović 3, Madar 11.