Radnički „pao“ u završnici

Košarka Sport

Drugi poraz košarkaša Radničkog u svojoj SBB hali Jezero nakon vrlo uzbudljive utakmice u kojoj su domaći igrači u završnoj deonici izgubili prednost koju su imali tokom celog meča.

Ekipa Mladosti je polovinom četvrte četvrtine uspela da preokrene rezultat u svoju korist i sačuva je do samog kraja. Imali su šansu izabranici trenera Vukotića da se vrate u meč, ali je nedostajalo i malo sportske sreće u samom finišu. Mladost je dobrom odbranom u poslednjem minutu odnela pobedu rezultatom 89:93. U gostujućem sastavu, najbolju partiju je pružio, Kragujevčanin, Strahinja Gavrilović, ujedno i MVP utakmice, sa 25 poena, 9 skokova i 4 asistencije, dok je kod „crvenih“, po običaju, najbolji bio Raško Katić sa identičnim učinkom.