Vojvodina posle preokreta pobedila Radnički iz Kragujevca

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 3:1, u meču 14. kola Super lige Srbije.

Veljko Trifunović je u 34. minutu doveo goste u vođstvo, da bi u drugom poluvremenu novosadski tim preokrenuo rezultat.

Prvo je Miljan Vukadinović u 48. minutu izjednačio, a pobedu domaćem timu doneli su Veljko Simić u 52. minutu i Nemanja Čović u 69. minutu iz penala.

Vojvodina je peta na tabeli Super lige Srbije sa 20 bodova, dok je Radnički iz Kragujevca 12. sa 14 bodova.

U sledećem kolu Vojvodina gostuje gradskom rivalu Proleteru, a Radnički u Kragujevcu dočekuje Crvenu zvezdu.