Fudbalerke Radničkog 1923 ubedljive na samom startu prolećnog dela prvenstva.

Fudbal Sport

Fudbalerke Radničkog 1923 ubedljive su bile u prvom kolo prolećnog dela prvenstva Srbije za žene i pobedile sa 8:0 ŽGFK Lavice iz Leskovca.

Loš početak prvog poluvremena i par neiskorišćenih šansi nisu uneli nemir u redove ženske selekcije fudbalskog kluba Radnički 1923. Povele su Kragujevčanke posle dosuđenog kaznenog udarca i to je bio jedini pogodak u prvom delu igre. U nastavku utakmice kao da je druga ekipa izašla na teren što dokazuje i sam rezultat do kraja utakmice.

Za ekipu Radničkog 1923 tri gola je postigla Marija Vuković, dva Tamara Jurišević a po jedan postigle su Stanika Vasiljević i Jovana Marjanović, jedan gol je bio autogol.