Radnički izgubio od Vojvodine

Fudbal Sport

Fudbaleri Radničkog 1923 izgubili su sinoć, na zatvaranju jesenjeg dela sezone u Mocart Bet Superligi Srbije, u susretu sa novosadskom Vojvodinom, koja je nakon trijumfa na „Čika Dači“ na početku prvenstva, bila uspešnija od „crvenih“ i na svom „Karađorđu“, rezultato 2:1

Utakmica je praktično odlučena početkom drugog poluvremena, kada je domaćin u vrlo kratkom vremenskom intervalu postigao dva gola. Pogodak Miloša Vidovića je u 78. minutu vratio je nadu ekipi iz Kragujevca.

„Crveni“ jesenji deo sezone u Mocart Bet Superligi Srbije završavaju na osmoj poziciji sa 25 sakupljenih bodova.

Prvenstvo se nastavlja početkom februara, a naš tim će u prvom kolu prolećnog dela sezone biti domaćin beogradskom Voždovcu.

Tekst i fotografije: FB Radnički 1923