Najava isključenja struje za petak, 8. decembar

09:00 – 11:00 Kamenica Miloduh 09:00 – 12:00 Bukurovac Vodenica 09:00 – 11:00 Alekse Dundića, Dr Ilije Kolovića i Kamenička 09:00 – 14:00 Bogoljuba Kragovića i Crnogorska 09:00 – 15:00 Donja Sabanta Srednja mala 09:00 – 11:00 9. maja, Belička, Bore Milutinovića, Vardarska, Vrbaska, Zaječarska, Živadina Stepanovića, Živorada Divca i Zlatarska 11:00 – 13:00 Bože […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za četvrtak, 7. decembar

09:00 – 14:00 Baranjska 09:00 – 15:00 Donja Sabanta Srednja mala 09:00 – 11:00 Korićani, Koste Stamenkovića, Kraljevačkog bataljona, Lipnička, Prijepoljska, Prve Internacionale, Sime Šolaje, Šišljavić, Tina Ujevića i Voje Niketić 09:00 – 11:00 Avalska, Balkanska, Beogradska, Bregalnička, Dragana Panića, Lička, Ljubiše Jovanovića, Milentija Popovića i Steve Jakovljevića 09:00 – 11:00 Sobovica Jarušički put 10:00 […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za sredu, 6. decembar

08:00 – 16:00 Masloševo Škola 09:00 – 13:00 Milana Nikolića 09:00 – 15:00 Donja Sabanta Srednja mala 09:00 – 11:00 Čegarska, Kapetana Miše, Veležanska 09:00 – 11:00 Poskurice Škola 09:00 – 13:00 Kajmakčalanska 09:00 – 11:00 Hajduk Veljkova, Kneza Mihaila, Šantićeva, Stanoja Glavaša i Topolivaca 11:00 – 13:00 Bate Radakovića, Beogradskog bataljona, Branka Paraća, Bresnički […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za petak, 1. decembar

08:00 – 13:00 Milovana Gušića 44 i 46 08:00 – 15:00 Masloševo Škola 09:00 – 11:00 Dositeja Obradovića, Kneza Miloša Obrenovića, Kralja Milana Obrenovića, Nikole Pašića, Proleterskih brigada, Ustanička, Vidovdanska i Vojvode Mišića 11:00 – 13:00 M. Popovića, Zmaj Jovina, Karađorđeva 13:00 – 15:00 Alekse Šantića, Batočina, Dimitrija Tucovića, Kapetana Koče Ađelkovića, Kneza Miloša Obrenovića, […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za četvrtak, 30. novembar

08:00 – 16:00 Masloševo Gornji kraj i Škola 09:00 – 11:00 Đure Jakšića, Gorana Krstića, Kapetana Koče Ađelkovića, Karađorđeva – sporedna, Loznica, Loznica – pored puta, Miloša Obilića, Novo naselje Loznica-Rogot, Rogot, Rogotska i Vojvode Stepe 11:00 – 13:00 Batočina, Desanke Maksimović, Edvarda Kardelja, Kapetana Koče Ađelkovića, Karađorđeva, Karađorđeva – sporedna, Kragujevačka, Kralja Petra I, […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za sredu, 29. novembar

08:00 – 16:00 Masloševo Gornji kraj i Škola 09:00 – 10:00 Jabučje Dom 10:00 – 14:00 Drenovac Škola 11:00 – 12:00 Arsenija Čarnojevića, Budimira Milovanovića, Grdelička, Grošnička, Lazara Đokića, Ludbreška, Majora Gavrilovića, Milisava Ratinca, Milutina Stojanovića, Nikole Stamenkovića, Novice Rankovića, Oktobarskih žrtava, Pavla Vujisića i Vlade Nedeljkovića 09:00 – 11:00 Brzan, Brzan Đunis i Brzan […]

Continue Reading