Treća i najubedljivija pobeda „FK Kragujevca” do sada – Čak šest komada jovanovačkom „Hajduku”

Fudbal Grad

FK „Kragujevac 1996” ostvario je danas treću u nizu i ujedno najubedljiviju pobedu do sada u Trećoj gradskoj ligi. Na domaćem terenu savladan je sa 1 : 6 jovanovački „Hajduk 1936”.

Golove za goste su postigli: Sretenović – čak četiri (43., 53., 67., i 80. minut), Glavinić u 45. i Đorđević u 87. minutu dok je počasni pogodak kod domaćih ubeležio Savić u 77. minutu utakmice.

Ekipa „Kragujevčana” i sa ovom pobedom deli prvo mesto na tabeli sa 10 bodova ali slabijom gol razlikom od Stanovljanaca.

Trenutni lider prvenstva ekipa FK „Stanovo 1941” sačuvala je lidersku poziciju savladavši kod kuće sa 3 : 0 „Kremenac”.