Dvostruki problem u ulici Majstora Frančestera, u naselju Bresnica. Danju rupa, noću rupa u mraku.
- Izvolite za ‘dobro jutro, dan i veče iz Kragujevca’. Ovaj krater se nalazi u Bresnici, ispred moje kuće. Danju se može i uočiti, ali uveče nikako, jer ulična rasveta ne radi… Tako je pre dve večeri taksista naleteo i pocepao gumu sa sve mojim detetom u kolima, koje je izašlo blago rečeno istraumirano, piše čitateljka portala Glas Šumadije.
A kad smo kod mraka i mračnih uluca, nastavljamo s pobrojavanjem onih u kojima ulična rasveta ne radi. Tako je i na Bubnju, tačnije u ulici Svetozara Markovića. Gde uličnog osvetljenja, prema rečima našeg čitaoca, nema već danima.

Za kraj da ne zaboravimo i ono osnovno, odnosno čistoću i đubre. U sred centra grada, tačnije u ulici Nikole Pašića, ovako izgleda, kad se sve očisti.
Možda bi trebalo da okrenemo priču i postavimo pitanje „Pronađite ulicu bez rupa u Kragujevcu“? JKP „Šumadija“, Grad Kragujevac, mislite li da bi nam to pošlo za rukom?

—————————————-
Hajde da pomognemo institucijama u pronalaženju problema.
Šaljite nam fotografije iz vašeg naselja, a mi ćemo iste objaviti i tagovati nadležne.
—————————————-

