Najlepše školsko dvorište – Dragovo

Društvo

Osnovna škola Dusan Popov Balušac odeljenje Dragovo, proglašeno je za najlepše školsko dvorište. Prelepo školsko dvoriske na čijem uređenju rade svi – od pomoćnih radnika, nastavnika, pa sve do dece koja u tu školu idu. Prema ovom dvorištu kako sami kažu imaju kolektivnu odgovornost.

Ovo je druga godina za redom da ovo dvorište dobija titulu najlepšeg. Postoji kutak koji su deca zasadila sa svomim roditeljima i koji je opremenio jedan deo dvorišta.

  • Svako dete je od kuće ponelo cvetić i zasadilo i oni za vreme odmora sređuju i polivaju svoj kutak, rekao je Milan Obradović.

Naglašavaju da u dvorištu nemaju kante za sveće, jer deca papirice od užine bacaju u kantu koja se nalazi u školi. Ovo dvorište je ovako lepo jer su se svi ujedinili i svako podjednako brine i neguje cveće.

Tagovi:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.