Fotografija: Ustupljena

Sneg u pojedinim delovima Šumadije iznenadio putare!

Grad naslov

Subota je osvanula snežna širom Šumadije. U ranim jutarnjim časovima u Šumadijskom okrugu počeo je da pada sneg umerenog do jakog intenziteta, te se fomirao i pokrivač. Utabanog snega ima i na okolnim putevima, što potvrđuju i fotografije čitaoca portala Glas Šumadije. Konkretno, put Kragujevac-Rekovac nije neprohodan, ali je poprilično težak za vozače zbog novonastastalih promena.

Na području grada, takođe, pada sneg i zadržava se u manjim količinama. Ovakvo vreme planirano je da potraje i narednih nekoliko dana, a pik snežnih padavina uslediće, najverovatnije, tokom sutrašnjeg dana. Kragujevac bi u nedelju mogao da dobije preko 10 centimetara snežnog prekrivača, okolna mesta i preko. Na putu Kragujevac-Topola preventivno je bačena so i sneg se tamo ne zadržava.

Tagovi:

1 thought on “Sneg u pojedinim delovima Šumadije iznenadio putare!

  1. Da li taj čitalc zna šta je ne prohodan put? Da je teško nije. Treba imati odgovarajuće gume samo ne može pun gas. Sneg pada što je sasvim normalno da ga ima na putu

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.