FK „Kragujevac” pobedio „Ćavu” 6:4 na Košutnjaku

Fudbal Sport

Na suncem okupanom (jezikom večitih floskula sportskih reportera) praznik fudbala – čak 10 golova. U Trećem kolu Druge gradske lige domaćin FK „Kragujevac” pobedio je sa 6:4 goste sa Ćave.

Majstori pobedili majstore, skromni su kao i uvek u proslavi svojih pobeda iz stafa FK „Kragujevca” Golove za domaći tim postigli su: Glavinić (u devetom minutu), Božović (14.minut), Živadinović (28.), Đorđević (dvostruki strelac – 42 i 90) i M. Đukić (70 iz kaznenog udarca). Strelci za goste, FK „Ćavu” su bili: Đošić (17), Isailović (23) i takođe dva, i to za tri minuta, Nedeljković (60. i 63. minut).

U ostalim utakmicama ovog kola Druge gradske lige koje su do sada završene „Stanovo” je kao domaćin izgubilo od „Divostina” sa 3:0 a „Jadran” je kao gost pobedio 1:0„Seljaka” iz Cvetojevca. Još uvek nisu završeni mečevi „21. oktobra” i „Dobrače” i „Bagremar” – „Žeželj”.

Naredno kolo ovog ranga takmičenja igra se 18. septembra a miljenik čaršijske publike FK „Kragujevac” (trenutno deli prvo mesto na tabeli sa „Jadranom” – po sedam bodova) gostuje na vrućem terenu u Dobrači.