Kragujevački kik bokseri osvojili pet medalja na prvenstvu Srbije u Senti

Na prvenstvu Srbije u „najtvrđoj disciplini” – K1 održanom za vikend u Senti kragujevački kik bokseri su jakoj konkurenciji od 50 klubova i više od 200 takmičara osvojili pet medalja.

Troje od njih su državni prvaci i osvajači zlatnih medalja: Lazar Vesković, Đorđe Dimitrijević i Strahinja Savić.

Milica Popović osvojila je srebrnu medalju. Kako u Kik boks klubu „Radnički” ističu – istini za volju, izgubila je finalnu borbu od reprezentativke BiH, tako da se i ona može smatrati prvakinjom države.

Kragujevački takmičar Jovan Smilić okitio se bronzanim odličjem.

– Rezultat za pamćenje. Izgubiti samo dva meča u ovako jakoj konkurenciji, ne bez ponosa ističe Radomir Radomirović Rade, njihov trener.