Ovog vikenda igrano je sedmo kolo Druge gradske lige (VIDEO)

Grad Sport

U nedelju je odigrano sedmo kolo Druge gradske lige

Azbest – Mladost Pajazitovo (2:5)

Domaćini ističu da je utakmica bila fer i korektna sa obe strane, ali da je suđenje bilo pod znakom pitanja, navodeći nepostojeći penal. Gosti su i prvi i treći gol dali iz penala. Stragarci su tokom ove utakmice dobili dva crvena kartona, jedan pri drugom penalu i jedan za igrača koji se zaleteo na sudiju i gurnuo ga.

Jadran – Žeželj (2:0)

Kako sami kažu – prosečna utakmica, na poluvremenu 0:0, u drugom poluvremenu tri izmene u domaćoj ekipi, od kojih su dve bile strelci.

21. Oktobar – Borac (4:2)

Na poluvremenu rezultat je bio 2:1. Za 21. Oktobar strelci su bili Milenković (5′), Mehmetić (21′), Stevović (50′) i Vujačić koji je pobedničkoj ekipi poslednji gol podario iz penala u 58. minutu.

Ekipa Borca nije zadovoljna svojom igrom, kao ni opštim stanjem na terenu „greške kod golova, realno katastrofa utakmica, fudbaleri se svađaju…“ Gostujućoj ekipi golove su doneli igrači sa brojevima 10 i 13, i to u 38. i 52. minutu.

U subotu je Vodojaža na svom terenu pobedila Ćavu rezultatom 4:1, a na Enfildu je Hajduk Jovanovac nastavio niz pobeda.

Hajduk Jovanovac – Šumadinac KG (3:0)

Velike šanse je Šumadinac propustio, pa gosti ističu da iako je utakmica bila realna, rezultat nije opravdao očekivanja.

Mnogim ljudima i u mnogim zemljama sedam je srećan broj, ali Hajduku bi svaki broj morao da bude srećan, jer je ovo sedma pobeda od sedam utakmica.

• Dobro smo ušli u meč, dali smo prvi gol na vreme, momci su dali 100% sebe, kako startnih 11, tako i oni što su ušli sa klupe. Radimo dobro, igramo utakmicu po utakmicu, videćemo gde će na kraju to da nas odvede…, kaže za Glas Šumadije kapiten Joksimović.

Dosad ih je vodilo samo do vrha tabele, gde se sada nalaze sa 21 bodom.

Piše: Anica Manojlović