Radnički u Kragujevcu ubedljiv protiv Napretka

Fudbal Sport

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su na svom terenu ekipu Napretka rezultatom 3:0 (2:0), u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Dvostruki strelac za pobednički tim bio je Vasilije Đurić, u 12. i 69. minutu, a mrežu Napretka zatresao je i Miloš Vidović u 31. minutu.

Posebno impresivan bio je prvi gol Đurića, kada je „ubio pauka“ u rašljama gola Kruševljana.

Radnički 1923 je upisao osmu pobedu od početka sezone i trenutno je osmi na tabeli sa 30 bodova, dok je Napredak deseti sa četiri boda manje.

Fudbaleri Radničkog 1923 će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati ekipi Mladost GAT, dok će Napredak dočekati Crvenu zvezdu.