Najava isključenja struje za sredu, 22. maj

09:00 – 13:00 Radovana Mićovića 09:00 – 11:00 Gornje Jarušice Tomići 09:00 – 11:00 Čehoslovački spomenik, Georgi Dimitrova, Hasana Brkića, Justina Popovića, Knjaževačka, Milana Jelića, Milana Lazarevića, Mileve Rajčević, Milice Urošević, Milijane Prokić, Miloja Radosavljevića, Miloja Simovića i Zemunska 11:00 – 13:00 Lužnice Živanovići 11:00 – 13:00 Andre Nikolića, Bjelašnička, Bukovička, Dragana Mauzera, Kire Dimitrijevskog, […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za ponedeljak, 20. maj

09:00 – 11:00 19. oktobra, Dr Dragiše Mišovića, Dragice Pravice, Gučevska, Hadži-Đerina, Miladina Popovića, Milete Radojkovića, Prizrenska, Radivoja Ćipranova, Ratka Mitrovića, Socijalist. solidarnosti i Sonje Marinković 09:00 – 11:00 9. maja, Belička, Blagoja Neškovića, Brativoja Aranđelovića, Gradačka, Gustava Krkleca, Jovana Tomića, Marička, Milivoja Bankovića Sićka, Nedeljka Čabrinovića, Nikole Maratovića, Niška, Petra Jovanovića, Riječka, Stojana Protića, […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za petak, 17. maj

09:00 – 13:00 Kraljevačkog Bataljona, Ljubiše Bogdanovića i Stanovo 09:00 – 11:00 Braće Rajt, Josipa Slavenskog, KakanjskaLomnička, Međumurska, Petra Hektorovića i Raje Vuksanovića 11:00 – 13:00 Arsenija Čarnojevića, Balzakova, Dimitrija Ilidžanovića, Gogoljeva, Južnomoravskih brigada, Mihaila Vuksanovića, Nikole Stamenkovića, Obadi, Oktobarskih žrtava, Pavla Vujisića, Piva Karamatijevića, Rada Neimara, Radivoja Markovića, Siniše Stankovića, Sretenjska, Timočke bune i […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za utorak, 14. maj

09:00 – 10:30 Ribeš Crpna stanica 11:00 – 12:30 Ljubić Bugarčići 13:00 – 14:30 Ravni Gaj Rapajići 09:00 – 11:00 Dedinje, Đure Salaja, Filipa Filipovića, Ivana Gošnjaka, Mihaila Radovanovića, Nehruova, Pelisterska, Poruč. Spasića i Mašare, Prve Internacionale i Slavonska 09:00 – 11:00 Bihorska, Branka Miljkovića, Bruska, Dragojla Dudića, Gornjomilanovačka, Ive Andrića, Krajiških brigada, Majevačka, Makedonskih […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za sredu, 24. april

09:00 – 10:30 Zabojnica Kula 11:00 – 12:30 Zabojnica Lazić 13:00 – 14:30 Zabojnica Močilo 09:00 – 14:00 Mainić 09:00 – 11:00 19. oktobra, Ilićevo, Ilina voda, Komarička, Leposave Mihailović Opike, Milorada Nešića, Miodraga Nešića, Naserova, Stepana Mihajlovića i Vladice Čubrila 09:00 – 14:00 Kralja Milutina 39-85, Arčibalda Rajsa, Bogovinska, Jovanke Orleanke 11- 27 11:00 […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za četvrtak, 18. april

09:00 – 10:30 Ljuljaci Selo 11:00 – 12:30 Ljuljaci Varošica 13:00 – 14:30 Bare Vodovod 09:00 – 11:00 Bačvanska, Balkanska, Baranjska, Bosanska, Braće Sekulić, Kozaračka, Pole Tešić i Žarka Zrenjanina 09:00 – 11:00 Brđanska 09:00 – 11:00 Vlakča Groblje 09:00 – 13:00 Gavrila Principa 11:00 – 13:00 Masloševo Vodovod 11:00 – 13:00 Aerodromska, Arandjelovačka, Grada […]

Continue Reading

Najava isključenja struje za sredu, 17. april

09:30 – 10:30 Borač Pačarizi 11:00 – 12:30 Borač Popovići 13:00 – 14:30 Borač Čairovići 09:00 – 14:00 Braće Petrović 09:00 – 12:00 Vojvode Petra Bojovića 09:00 – 11:00 Dr Dimitrija Aksića, Dr Jovana Ristića, 6. bosanske brigade, 8. marta, Dušana Bokana, Ivana Cankara, Milutina Todorovića i Vojislava Ilića 09:00 – 11:00 Gornja Sabanta Kamenorezac […]

Continue Reading