FK „Kragujevac” pobedio FK „Bagremar” sa čak 9:0 – Živadinović strelac šest golova

Fudbal Grad Sport

Miljenici čaršijske publike FK „Kragujevac” silovito su startovali na današnjoj promociji u višem rangu – Drugoj gradskoj fudbalskoj ligi. Na domaćem terenu Košutnjaku pobeđen je „Bagremar” sa čak 9:0, što je rezultat koji se retko viđa i u ovim nivoima fudbalskog nadmetanja.

Novo pojačanje „Kragujevčana” Predrag Peđa Živadinović se čak šest puta upisao u listu strelaca (u 20., 24., 28., 60., 73. i 76. minutu), Đukić je bio dvostruki strelac (50. i 70. minut) a prvi pogodak na prvom meču nove sezone postigao je Božović u 16. minutu utakmice.

Naredno, 2. kolo Druge gradske lige igra se 5. septembra kada FK „Kragujevac” gostuje „Žeželju”.