Remi Radničkog i subotičkog Spartaka u Kragujevcu

Fudbal Sport

Fudbaleri Radničkog i Spartaka iz Subotice odigrali su nerešen meč 2:2 u Kragujevcu u okviru 28. kola Superlige Srbije.
Radnički se nakon 28 odigranih utakmica u Superligi Srbije nalazi na osmom mestu na tabeli i do kraja regularnog dela sezone ekipu iz Kragujevca očekuje velika borba za plasman u plej-of lige.
Domaći tim je prvi stigao do vođstva na meču, u 20. minutu Stefan Čolović je bio precizan.

Prednost Radničkog trajala je do pred kraj prvog poluvremena, kada je Petar Stanić u 38. minutu meča postigao izjednačujući pogodak.

Do kraja prvog dela utakmice, rezultat je bio nepromenjen.

Na startu drugog poluvremena, Spartak je zaigrap ofanzivnije, te je Nikola Srećković postigao gol za preokret u 54. minutu.

Konačan rezultat na utakmici u Kragujevcu postavio je napadač Radničkog DŽofri Činedu u 77. minutu.

Spartak je trenutno na 13. mestu sa 25 bodova, a u narednom kolu dočekuju ekipu Crvene zvezde.

Radnički u sledećem kolu igra protiv imenjaka iz Niša u Kragujevcu.