Rezultati 11. kola Prve gradske lige Kragujevca:
Korićani0:0Maršić
Stanovo 19418:1Pobeda 1926
Hajduk Jovanovac1:0Sloboda (G)
Divostin1:3Jedinstvo

Derbi lige između Divostina i Jedinstva se završio pobedom Jedinstva(3-1), pa je Jedinstvo prešlo na vrh tabele.

Izveštaj FK Hajduka utakmice Hajduk Jovanovac-Sloboda(1-0): Kapiten Lazar Jokić. Svaki je duel dobio, proigravao, bio ofanzivan prilikom prekida. Sa njim u tandemu ništa manje nisu pokazali Bojan Joksimović i Nikola Vukomanović (strelac gola), koji su nosili ekipu Hajduka do pobede.

Sigurnom igrom ulivali su sigurnost celoj ekipi. Hajduk je u ovoj utakmici bio lišen pomoći šestorice igrača, od kojih su četvorica standardni prvotimci. Utakmicu je obeležila povreda kolena Jasmina Mujezinovića u prvom poluvremenu. Promašen je veliki broj prilika u prvom poluvremenu, dok je u drugom iz manje prilika postignut pogodak sa ivice šesnaesterca koji se na kraju ispostavio kao pobedonički.

Borac (D)3:0Apolon 4

Utakmica između Seljaka-Borba (1-5) se završila uz dosta tenzija i pomanje tuče na kraju utakmice. Na to je u prvom poluvremenu uticalo to što je FK Seljaku poništen čist gol. Sudija je svirao ofsajd, a odmah potom nije svirao penal u korist Seljaka, kada je igrač FK Borbe igrao rukom u šestnaestercu, da bi posle svega toga u 40. minutu svirao penal u korist Borbe.

Domaćini su protestovali jer su bili ubeđeni da kontakta nije bilo. U nastavku meča je nervoza domaćina sve više rasla jer su već u 46. i 47. minutu primili golove i rezultat je tad bio 1-4 u korist gostiju. Nakon toga u 70. minutu Borba postiže gol za konačan rezultat od 5 prema 1.

FK Borba je na iskusan i prljav način trošila vreme, narodski rečeno „izležavanjem“ na terenu, a sudija je to sve dopuštao. U 85. minutu igrač Borbe je za vreme dok se „izležavao“ na terenu, dobacio je neku uvredu igraču Seljaka, posle čega su se ekipe i fizički obračunale.

Bagremar2:2Dobrača

Utakmica između Kragujevca i Šumadije iz Čumića prekinuta je u 74. minutu, nakon utrčavanja navijača u teren, kod rezultata 2:1 za domaću ekipu.