Zapaženi rezultati atletičara Radničkog na Otvorenom prvenstvu Beograda

Proteklog vikenda atletičari Radničkog postigli su zapažene rezultate na Otvorenom prvenstvu Beograda u kategorijama seniora, juniora i mlađih juniora kao i pionira.

Nemanja Dimović je osvojio srebrnu medalju u skoku u dalj rezultatom 6, 92 m, stariji junior Ognjen Popović osvojio je bronzanu medalju u sprintu na 60 m, dok je Magdalena Stevanović zauzela četvrto mesto u skoku u dalj u konkurenciji starijih juniorki.

Pionirke Maša Božović bila je peta a Maša Marinković osma.

Seniorka Milica Gajović  se plasirala u finale na 400 m i zauzela osmo mesto.

Lazar Anić je pobedio na prestižnom atletskom mitingu u Hjustonu sa 7,74 m i time učvrstio svoju poziciju na Evropskim  listama. Trenutno se nalazi na šestom mestu, posle samo jednog nastupa u zimskoj sezoni. Njegov cilj za zimsku sezonu je nastup na Prvenstvu Evrope u Istanbulu u martu ove godine.

Fotografije: AK Radnički