Zvezda se revanširala

Grad Sport

Nisu odbojkaši Radničkog uspeli da iznenade odličnu Crvenu zvezdu u Beogradu, izgubili su rezultatom 3:1.

Prvi set je Radnički odlično otvorio jakim servisom i rezultatom 1:5, u nastavku ta prednost im je omogućila da rutinski privedu set kraju rezultatom 22:25. Ipak nisu se igrači Zvezde predali i odličnim servisom su potpuno razbili prijem Radničkog koji je samo na trenutke imao igru iz prvog seta, 25:15. Počeo je treći set izjednačenom igrom, ali onda su se domaći igrači odvojili na 4 poena razlike koje su zadržali i povećali, 25:20. Ni u četvrtom setu igrači Radničkog nisu uspeli da dođu do svoje igre, odličnim servisom Zvezda dolazi do pobede i u ovom setu, 25:21.

Narednu utakmicu igraju kao domaćini protiv Partizana u subotu 27. januara od 17 časova.