KIŠA GOLOVA I RADOST NAVIJAČA NA ČIKA DAČI

Fudbaleri Radničkog 1923 danas su, u okviru meča 26. kola Prve lige Srbije, savladali ekipu Temnića 1924, rezultatom 4 – 2. Golove za domaći tim postigli su Đurđević u 38. minutu iz penala, Petrović u 57. i Lukić u 68. i 75. minutu i tako svome timu obezbedili mirniji završetak prvenstva, donoseći radost svojim navijačima i sugrađanima, upravo na dan Grada Kragujevca.

Igrači Radničkog 1923 pružili su odličnu partiju i zasluženo trijumfovali, pa tako preostale mečeve sezone dočekuju na 8. mestu na tabeli, sa osvojenih 36 bodova. Sledećeg vikenda na programu je gostovanje imenjaku iz Pirota.

FK RADNIČKI 1923 – FK TEMNIĆ 1924 4 – 2 (1-0)

KRAGUJEVAC
STADION ‘ČIKA DAČA’

RADNIČKI 1923: Raičević, Marković (od 78. Matejević), Dragačević, Ilić, Petrović, Miljuš, Aleksijević (od 52. Maksimović), Vidović, Vićentijević (od 66. Lukić), Varjačić, Đurđević

TEMNIĆ 1924: Jokić, Tintor, Žerjav, Radovanović, Marušić, Stanojević (od 76. Krunić), Ristić, Mensan (od 72. Petković), Psvlović, Đakovac (od 85. Wu), Luka

Sudija: Dalibor Manojlović (Knjaževac)
Pomoćnici: Vladimir Đuričić (Leskovac) i Dejan Dimitrijević (Vranje)

Strelci: Đurđević u 38. (jedanaesterac), Petrović u 57., Lukić u 68. i 75. minutu za Radnički 1923; Pavlović u 62. (jedanaesterac) i Luka u 73. minutu za Temnić 1924

Žuti kartoni: Petrović Lazar (Radnički 1923)

Piše: FK Radnički 1923