Kragujevčani očekivano slabi u Surdulici – Radnik – Radnički 2:0

Fudbal Sport

Fudbaleri Radničkog poraženi su u gostima, u šesnaestini finala Kupa Srbije, od surduličkog Radnika rezultatom 2:0.

Surduličanima je to ujedno i prva pobeda na domaćem terenu u sezoni, a Radnički je pretrpeo, moglo bi se reći očekivani poraz s obzirom na to da je tim bio desetkovan.

Podsetićemo da je Radnički igrao bez osmorice igrača, što zbog korone, što zbog iznenadnih povreda, ali i bez stručnog štaba. S obzirom na to da su i šef stručnog štaba Vladimir Radenković, kao i njegov pomoćnik Goran Isidorović obojica pozitivni na COVID.

Podsetimo i da je Radnički tražio da se utakmica odloži, upravo zbog brojnih izostanaka, međutim Savez je doneo odluku da se utakmica protiv Radnika ipak igra.

Golove za Radnik postigli su Predraga Medića u 18. i Miloša Spasića u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.